Cafe Racer film Howl Seat - Road trip do Francie a Španělska
316
post-template-default,single,single-post,postid-316,single-format-video,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Cafe Racer film HOWL SEAT

Howl Seat

Cafe Racer film Howl Seat dokumentuje roadtrip české party motorkářů do Francie a Španělska. Za tímto projektem stojí Radek “Karkys” Karko z LIP Production, který pochází z rodiny Life is Porno. A také Matěj Sysel z garáže Gas & Oil Bespoke Motorcycles, ve které se staví úžasné cafe racery a scramblery.

How Seat je hlavně o zážitcích, které Vám cestování s přáteli nabízí. Film dokonale vystihuje atmosféru a kulturu spojenou s cafe racery. S protagonisty se nejprve podíváte do Francie na legendární akci Wheels and Waves, kde si užijete tu pravou atmosféru a jako bonus trochu ježdění po nekonečných plážích Atlantiku.

V druhé části filmu se přesunete do Španělska, kde se parta nejdříve vypořádá s bouračkou a následným rovnání přední vidlice, což se ukáže jako nelehký úkol bez nutného vybavení. Po úspěšné opravě se vydáte do pouště Barnedas Reales a celý trip je zakončený moto prvovýjezdem na Mont Cenis.

Pražská premiéra

Fotografie: Jakub Frey www.jakubfrey.cz

Tags:
,
No Comments

Post A Comment